Монтаж безшовної плитки на стелю

стеляПлитка для стелі це дуже доступний, економічний і головне практичний матеріал. Асортимент плитки для стелі в будівельних магазинах дуже великий. Можна вибрати будь-який вподобаний колір і розмір. Плитка розрізняється по товщині і фактурою. Ви можете вибрати будь-який вподобаний малюнок. За допомогою такої плитки можна втілити в життя будь-які фантазії, відчути себе дизайнером, оживити інтер’єр.

Гарну рельєфну поверхню стелі дозволяє зробити безшовна стельова плитка. Так само даний вид покриття користується великою популярністю. Безшовна плитка складається з пінополістиролу. Зовнішній вигляд наступний – квадрати товщиною п’ять міліметрів і величиною п’ятдесят на п’ятдесят сантиметрів, продаються упаковками по вісім штук у кожній. У будівельних магазинах ви можете знайти будь безшовну стельову плитку. Асортимент дуже великий. Різні рисунки, рельєф, фактура, кольору, простір для фантазії.

Безшовна стельова плитка має цілу низку переваг, має дуже хорошу якість і прийнятну ціну. Даний матеріал доступний кожному, його дуже легко встановлювати. Стельова плитка має гарну вологостійкість і вогнетривкістю. Забезпечує звукоізоляцію, теплоізоляцію і добре приховує всі дефекти і нерівності стелі. Плитку легко встановлювати і можна фарбувати, якщо захочеться поміняти колір. Догляд за даним матеріалом вкрай простий, мити плитку можна будь-якими засобами.

Для монтажу безшовної стельової плитки вам знадобиться тільки спеціальний клей, ну і драбина, ніяких додаткових підручних засобів не буде потрібно. Спочатку потрібно дати матеріалу пару днів відлежатися, для цього необхідно видалити упаковку. На поверхню стелі наноситься грунтовка. Потім відзначається центр стелі, і провести через нього дві паралельні стінам лінії. На плитку наноситься декілька крапель спеціального клею, в середину і по периметру. Клеїти плитку краще починати з центру стелі. Далі плитки клеяться уздовж позначених ліній, дуже щільно один до одного. Якщо не дотримуватися щільність, то стеля не буде безшовним. Завершальний штрих – установка плінтуса. У магазинах ви так само можете знайти велике розмаїття даного обробного матеріалу. Є різноманітні малюнки, величина, товщина, кутові пристосування і багато іншого.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт

  ламіновані міжкімнатні двері
  Особливості ламінованих міжкімнатних дверей

  флізелінові шпалери
  Порядок забарвлення флізелінових шпалер