МЕТАЛЕВІ ВХІДНІ ДВЕРІ: чому якість виготовлення важливіша за ціни?

металеві вхідні двері краще за всіх здатні захистити будь-яке приміщення від проникнення в нього грабіжників. Дане твердження зараз не потребує доказів і багато людей змогли переконатися в цьому на практиці. Правда існує невирішений спір щодо того, двері якого виробництва краще купувати. Одні схиляються до дверей, виготовлених у заводських умовах, а інші надають перевагу металевим вхідним дверям кустарного виробництва.

Камінь спотикання, в даному випадку – це вартість товару. Кустарні металеві вхідні двері обійдуться покупцеві трохи дешевше, ніж заводські металеві вхідні двері, хоча у других є набагато більше позитивних відгуків. Зараз ми постараємося вирішити цей спір, і на прикладі постараємося донести до Вас, чим ризикує споживач, вибираючи більш дешевий варіант.

Найчастіше, продавці металевих вхідних дверей , виготовлених в кустарних умовах, роблять упор на те, що візуально їх продукцію практично не можна відрізнити від їх аналогів, вироблених на заводах. З цим ми можемо погодитися, адже це й справді так, але так це протягом перших кількох місяців їх використання. Після цього недосконалість процесу виробництва дає про себе знати: фарба втрачає яскравість і починає облазити; металеві вхівні двері поступово просідають, що негативним чином позначається на петлях; коробка деформується. Зараз були перераховані тільки проблеми, які найчастіше зустрічаються. Це може привести не тільки до погіршення зовнішнього вигляду дверей, але й до того, що не замок буде складно відкрити або зовсім неможливо, а при відкриванні, двері будуть видавати нестерпний скрип.

Невелика ціна металевих вхідних дверей говорить нам про те, що її комплектація оснащена низькопробною фурнітурою, що є запорукою малого терміну корисної експлуатації кінцевого продукту. Підпільні майстри, не мають відповідних сертифікатів і ліцензій, проведуть монтаж свого виробу (можливо, навіть безкоштовно) так, щоб двері простояла кілька місяців, не створюючи проблем. Потім вона буде чудово виконувати єдину блокуючу функцію. З одного боку добре, що ніхто не увійде до приміщення, але і вийти з нього нікому не вдасться. Смішно, але факт залишається фактом.

Економія на матеріалах є наслідком того, що металеві вхідні двері, які в думках людей є щитом на шляху правопорушників, стають своєрідною приманкою, адже окремі примірники «домашнього» виробництва можуть капітулювати перед простим ножем. Навіть мінімального рівня захисту більшість подібних дверей не здатні забезпечити.

Виробництво металевих вхідних дверей є високотехнологічним процесом. Краще кілька разів подумайте про небажані наслідки, перш ніж зважитися на придбання дверей кустарного виробництва. Невже ви довірите безпеку своїх близьких людей і збереження всього майна непрофесіоналам. Задумайтеся, адже трата коштів на придбання і установку неякісних металевих вхідних дверей може виявитися не найсумнішим підсумком угоди…

Пам’ятайте, що металеві вхідні двері, виготовлені в заводських умовах, є гарантом високої якості продукції і вашого спокою.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника

  ремонт квартир
  Як розпочати бізнес з ремонту квартир?

  ремонт квартири
  З чого почати ремонт квартири?