Матеріали, з яких складається ковролін

Сучасні килимові покриття, на сьогоднішній день, практично всі мають однакову структуру. Поглянувши на ковролін в розрізі, можна побачити його складові – первинна підкладка, яка грає роль основи, вторинна підкладка, яка складається звичайно з латексу та, безпосередньо, сам ворс. Склад пряжі, яка використовується для виготовлення ковроліну, дає дуже важливу характеристику самому килимовому покриттю. На сьогоднішній день сучасні килимові покриття виробляються з синтетичних і натуральних ниток.

Найпоширенішими виробами ковроліну є ті, які виготовлені з натуральних матеріалів, таких як шерсть, або змішані, тобто містять до 30% вовни. Великою перевагою килимового покриття, що складається з вовняної пряжі, вважається повна пружність, низький рівень займистості і проникнення вологи. Прибирання ковроліну досить-таки легке. Натуральне килимове покриття відрізнити від штучного виробу досить просто, проте, якщо виникають сумніви, краще всього звернутися за порадою до консультантів.

При виготовленні синтетичного килимового покриття найчастішими видами волокна є поліпропілен, поліестер, поліамід, тобто нейлон, поліакріл. Вважається, що ковролін з нейлону за якістю обганяє всі інші синтетичні волокна. Він більш м’який, на ньому практично не помітні вм’ятини, залишені меблями, і він чудово тримає ворс. Кожен магазин килимів обов’язково має в наявності килимові покриття, що складаються з нейлону. Термін служби даних килимових виробів полягає в середньому до 15 років. Килимове покриття буває, в основному, трьох видів – ткані вироби, голкопробивні і тафтингові.

Тканий ковролін прийнято вважати найдорожчим і міцним, оскільки його виробляють за аналогічною зі звичайними килимами системою. Тафтинговий спосіб включає в себе прокол голкою основи, з подальшим закріпленням клеєм. Голкопробивне килимове покриття відрізняється від попередніх підлогових покриттів більш високим рівнем зносостійкості. При виготовленні такого виду виробу на первинну основу укладають нитки, а потім вже в неї забивають голки і далі приєднують додаткову гуму. Таке килимове покриття трохи нагадує фетр, і є безворсовим. На споживчі властивості килимових покриттів і килимів впливає цілий комплекс чинників, але тільки їх оптимальне поєднання зможе забезпечити бажаний результат.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт квартири
  Що таке насправді євроремонт квартири?

  Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  Монтаж проводки
  Монтаж проводки