ПЕРЕПЛАНУВАННЯ КВАРТИРИ: киянам дозволять руйнувати стіни в квартирах

перепланування квартириНові правила в Києві депутати розглянуть вже до кінця року. Відповідний проект рішення розміщений на сайті КМДА.
Так, вже в новому році, затіваючи капітальний ремонт, столичним жителям дозволять руйнувати стіни, не питаючи дозволу в БТІ.

Як повідомляють у главку архітектури, до якого раніше потрібно було нести запит на дозвіл міняти обстановку в квартирі, всі стіни, які не є капітальними або несучими конструкціями, можна переносити.

На сьогоднішній день поки ще таке самочинство вважається порушенням і карається штрафами.

У той же час архітектори обурюються, мовляв, зараз модно поєднувати кухню з кімнатою.  Але вентиляція розрахована тільки на об’єм кухні і якщо буде витік газу, то буде біда.

Але, при переплануванні дозволять зносити і переносити не все.  Зокрема, буде заборонено: демонтувати димоходи, пожежні пристрої, вентиляцію.  Будувати туалети і кухні над житловими кімнатами нижніх квартир, робити кімнати з санвузлів і кухонь, замуровувати в стінки стояки каналізації, опалення, водопостачання, зменшувати площу, щоб стати на квартирну чергу (і це продумали), порушувати цілісність внутрішньо будинкових систем.

Якщо ви в наступному році плануєте робити перепланування, вам знадобиться зібрати заяву, копію паспорта, нотаріально завірену копію документа на право власності на квартиру, нотаріально завірену згоду найближчих сусідів, згода жеку, довідка форми № 3, витяг з техпаспорта БТІ та передпроектні пропозиції і віднести в РДА, після чого протягом 10 днів вам можуть дати дозвіл на проведення робіт.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • ремонт квартири
  З чого почати ремонт квартири?

  ламіновані міжкімнатні двері
  Особливості ламінованих міжкімнатних дверей

  професіонал
  Наймання професіоналів для ремонтних робіт