Кольорові пластикові вікна?

Давним-давно минув той час, коли облаштовували будинок тим, що вдавалося дістати. Сьогодні можна просто і легко фантазувати, уявивши себе в ролі хорошого дизайнера, на теми затишку в домі і естетичного зовнішнього вигляду. А виробники, фірми, що займаються виробництвом і установкою пластикових вікон, будуть раді задовольняти найвибагливіші смаки. Колись були винятково тільки білими, але останні роки показали, що технічні можливості виробників змінилися, і вони здатні випускати велику кількість пластикових вікон з кольорового профілю. Чим же ламінований профіль може відрізнятися від звичайного профілю, і як довго він служить.

Уявіть собі що, ламінування – це не єдиний і доступний метод зміни кольору пластикового профілю. Коли додається універсальний, спеціальний барвник в сировині, то тоді можна отримувати повноцінний кольоровий профіль заданого кольору, а якщо застосувати метод коекструзії, то можна отримати пластиковий профіль, що має стійке забарвлення лицьової поверхні. А також простий білий профіль можна пофарбувати акриловими фарбами і покрити лаком.

Сьогодні ламінування є оптимальним способом зміни кольору пластикового профілю. Акрилова плівка, якою покривається пластик, надійно захищає поверхню вікна від механічних пошкоджень і легко витримує перепади температур, а також опадів при зміні погодних умов. А ще одна чудова особливість цього методу полягає в тому, що профіль можна ламінувати з однієї або з двох сторін. Фасад будинку, що має яскравий колір вікон буде прикрасою не лише вулиці, а й міста.

А вибір колірного рішення дійсно вражає. Причому це стосується не тільки кольору фарб, але і якості фактури. Сьогодні стають популярними респектабельні, серйозні інтер’єри, декоровані під цінні породи деревини. Тому що вікна з ламінованого профілю, мають деревні відтінки, не відрізняються на вигляд від природного дерева, так як на поверхні плівки імітується природний малюнок, що має навіть сучки і прожилки, як у деревини. Так що можна легко запланувати світлу вітальню – із золотого дуба. У дитячій кімнаті чудово виглядати будуть яскраві, теплі, веселі тони й відтінки: червоний, жовтий, синій, зелений, оранжевий. Цікаво ще те, що традиційні плівки, що мають один колір, не залишаються з просто гладкою поверхнею, вони мають яскраво виражену шорстку або хвилясту поверхню. На таких пластикових вікнах, як правило, не видно слідів від пальців, пилу і бруду, які можуть з’явитися при експлуатації білого пластикового вікна.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • random image
  Натяжні стелі

  плитка для підлоги
  Вибір плитки для підлоги

  Керамічна плитка
  Керамічна плитка для ванної - як вибрати?