Ключ до безпеки – ваші вхідні двері

Кожен з нас цінує свою безпеку понад усе. І перше, що захищає від можливих загроз – це двері нашого будинку. Кращим варіантом на даний момент є вхідні , оскільки вони дуже стійкі. Їх складно зламати, майже нереально вибити, а спеціальне обладнання зломщиків при контакті з такими дверима викликає багато сторонніх звуків, які точно звернуть на себе увагу. До речі, взломостійкість ділиться на 13 рівнів, причому вже 6-й рівень вважається досить високим, адже 6-й і 7-й рівні захисту застосовуються на дверях сховищ в банках.

Також досить надійно захищають при пожежі – це забезпечується за допомогою використання особливих матеріалів, які прокладають між зовнішнім і внутрішнім полотнами дверей, а також за рахунок майже герметичного прилягання дверей до дверної коробки. Цей результат досягається після установки ущільнювача по всьому периметру дверної рами.

Є різні конструкції таких вхідних дверей – залежно від їх основного призначення: протизламні, кулестійкі, протипожежні, вибухостійкі.

Крім того, вони можуть стати «обличчям» вашої квартири або будинку, адже це перше, що зустрічає ваших гостей. Їх дизайн може бути абсолютно будь-яким, в залежності від ваших уподобань, архітектурних особливостей будинку, творчих вишукувань дизайнера. Обробити двері зовні можна за допомогою фарби, шкіри, дерева, пластику і ін. Для зовнішніх дверей, які виходять на вулицю, звичайно, кращим варіантом буде пластик або фарбування, тому що шкіра і дерево чутливі до кліматичних умов.

Але під самою вишуканою обробкою ховається основа дверей – металоконструкція, яка забезпечує надійність і міцність. Саме властивості металоконструкції, товщина і тип металу є визначальним фактором стійкості дверей. Рекомендують запрошувати фахівця-консультанта, який професійно оцінить ситуацію і зможе порадити тип конструкції, який буде залежати від особливостей дверного отвору, стін, розташування житла. Також він підкаже оптимальне розміщення ручки, вічка, замків і т.д.

Зараз існує безліч пропозицій, серед яких ви зможете вибрати недорогі металеві вхідні двері у відповідності зі своїми запитами. Але потрібно пам’ятати, що економити на своїй безпеці потрібно розумно, приділяючи максимальну увагу якості внутрішніх конструкцій.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ламінований паркет
  Ремонт паркету

  Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  ламінат корковий
  Якісний ламінат – корковий