Керамічна плитка для ванної – як вибрати?

Керамічна плиткаКерамічна плитка для ванної повинна бути красивою, гармонізувати простір і формувати неповторний дизайн. Не просто буває розібратися в тому величезному асортименті керамічної плитки, який надає сучасний ринок.

Вибираючи плитку, найчастіше, дуже важко буває зорієнтуватися, особливо, якщо не вдаватися до допомоги фахівців з дизайну та професійних плиточників. А адже це дуже відповідальна покупка, яка створює атмосферу ванної на довгі роки.

Безумовно, можна придбати плитку нейтральних тонів і зробити декор самостійно. Благо різноманітні трафарети для декору скачати безкоштовно не так вже й складно. Головне потім грамотно і акуратно ними скористатися.

Що ж потрібно враховувати при виборі керамічної плитки для ванної? У першу чергу необхідно визначитися з колірною гамою. Майте на увазі, що якщо у ванній наклеїти плитку темних тонів, то буде дуже похмура і давить атмосфера. Такий варіант можливий для просторої ванни з гарним освітленням. Плитка світлих тонів сприймається краще в невеликих приміщеннях, і не буде вимагати великої освітлення.

По-друге, треба подбати про дизайн. Хороший дизайн робить приміщення цікавим і красивим. Чи можна розробити дизайн самостійно? У принципі можна, але краще звернутися до фахівців. Це повинна бути цілісна ідея, яка включає в себе всі деталі ванної кімнати, такі як розташування і зовнішній вигляд сантехніки та дзеркала, колірна схема всіх елементів, включаючи штори і килимок.

Таким чином, якщо у вас вже є повне уявлення про те, як повинна виглядати ваша ванна, то вибрати керамічну плитку для неї буде досить легко.

Тепер кілька слів про якість керамічної плитки. Безперечно, ніж плитка дорожче, тим вона якісніша. Однак, і за допомогою дешевої плитки можна зробити красиву ванну. Тут важливо знайти хорошого плиточника, який має великий досвід роботи і позитивні відгуки клієнтів. І навпаки, якщо ви купіть саму дорогу плитку, а плиточник має низьку кваліфікацію, то нема про яку красу мови йти не може.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  монтаж водопроводу
  Помилки під час монтажу водопроводу

  кутові ванни
  Сучасні кутові ванни та унітази