Євроремонт квартир під ключ

Євроремонт квартирВи хочете змін, але не знаєте з чого почати? Ідеальний варіант – це ремонт. Правильний підбір інтер’єру і нове планування квартири допоможуть вам внести новизну.

Подумки уявивши можливі варіанти планування, ви відправляєтесь купувати будівельні матеріали, наймаєте досвідчених людей та пояснюєте їм ваші думки і бажання. Приходячи до взаєморозуміння ідеї з ціною, вони приступають до роботи, але чи знаєте ви, що такий справжній євроремонт? Це не тільки виправлення помилок будівельників, вирівнювання підлог і стін. Для євроремонту недостатньо використовувати тільки новітні європейські будівельні матеріали.

Запорука успіху євроремонту – в правильному підході

В першу чергу необхідний професійний погляд дизайнера, який, як ніхто інший, зможе з розумом використовувати простір. Ваші природні бажання можуть бути нераціональні, а в такій справі думка професійного дизайнера допоможе підібрати правильне розташування всіх предметів, починаючи з меблів і закінчуючи розетками та вимикачами.

Завдяки його професійним знанням і досвіду інтер’єр квартири буде незвичайним, але в той же час дуже зручним і практичним. Ви можете радитися з дизайнером, пропонуючи йому свої варіанти і ідеї, але не варто наполягати на своєму, так як неправильно нав’язана ідея може пошкодити побудові задуму всього інтер’єру. Професійний дизайнер буде супроводжувати ваш ремонт з самого початку і до кінця, так як його обов’язок доводити під ключ .

Обговорення планування та дизайну закінчено, і ви приступаєте до покупки матеріалів. В цьому так само повинен брати участь дизайнер. Ні в якому разі не економте на матеріалах, адже скупий платить двічі … Неякісні матеріали – це перший крок до невдалого ремонту, який, через невеликий проміжок часу, доведеться повторити.

Перепланування – супутниця євроремонту

Перепланування – це і є перший етап ремонту. За допомогою перепланування ви візуально розширите межі, максимально збільшите об’єм приміщення, зробивши його зручним для вас. Цим можуть займатися будівельні компанії в будь-якому місті.

Роботи по електриці включають в себе заміну проводки – зовнішньої і внутрішньої. Довіряти це потрібно тільки досвідченим електрикам, бо саме вони вміють робити це, не псуючи стіни, що значно скоротить час на наступний етап – оздоблення стелі та стін.

Основний етап євроремонту – це перетворення стелі та стін в єдиний інтер’єр.  Всім відомо, що ремонт робиться зверху вниз, так що спочатку будівельники займуться стелею. Далі вони приступають до настінних покриттів, знову ж базуючись на закладену ідею про дизайн. При хорошому стані стін і стелі, цей етап займе всього 3-4 дні, але якщо стан залишає бажати кращого, то етап затягується, оскільки вирівнювання – дуже трудомісткий і тривалий процес.

Підлоги необхідно міняти при незадовільному стані, це займе 2-3 дні. Далі йде зовнішнє покриття підлог, на ваш вибір. У спальні краще використовувати ковролін, у вітальні паркет, але все, знову ж таки, залежить від планування інтер’єру.

Євроремонт наближається до кінця – в планах кухня і ванна. Традиційний варіант для ванної – це кахель, на укладання якого піде 1-2 дні. Що стосується кухні – краще використовувати пластикові панелі, адже шпалери дуже не практичні.

Якісний євроремонт дійсно є дорогим задоволенням. Але при дотриманні всіх правил і рекомендацій він стане вдалим вкладенням ваших грошей на багато років.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • металеві вхідні двері
  Монтаж вхідних дверей

  ремонт квартири
  Ремонт квартири або будинку

  Євроремонт квартир
  Євроремонт квартир під ключ