Емаль

ЕмальНа сьогоднішній день стало популярним використання для виробництва різного роду будівельних сумішей, води в поєднанні з речовиною, іменованою модифікатором. Умовно тут можна виділити два типи: традиційні та сучасні. Дисперсія полівінілацетату (ПВА) представляє групу традиційних модифікаторів. У більшості випадків додавання її до робочої суміші здійснюють в пропорції 1:1 з водою.

Головним достоїнством ПВА є невисока вартість. Обумовлено це самим складом ПВА, який є слабкою кислотою. Сухим же сучасним будівельним сумішам на основі цементу притаманні властивості лугів. У ході взаємодії лугу з кислотою починається відповідна хімічна реакція, що завершується появою грудочок (при використанні ПВА). Незважаючи на те, що дані грудочки мають невеликий розмір, прийнято вважати, що даний модифікатор не здатний справлятися з покладеними на нього функціями.

У групу сучасних ґрунтів-модифікаторів сухих сумішей входять різного роду матеріали, що характеризуються стійкістю до дії лугів. Дані ґрунти є водно-дисперсійними по складу, яким притаманні високі характеристики вологоізоляції. Додавання їх у робочий розчин призводить до збільшення терміну служби комплексного лакофарбового покриття. Готові спеціалізовані ґрунтувальні матеріали є досить концентрованими, завдяки чому їх вельми зручно застосовувати в процесі виконання ремонтних, а також фарбувальних робіт в будівлях і спорудах.

Як правило, до складу ґрунтовок входять різного роду плівкоутворювальні речовини (смоли, бітуми, масла). При виготовленні сучасних видів використовують і пігменти, а також прискорювачі висихання, різні добавки, що дозволяють поліпшити характеристики, в яких зацікавлений споживач. Виготовлені сучасні ґрунтовки можуть мати різну основу: алкідну, мінеральну, акрилову та ін.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Ремонт своїми руками
  Ремонт своїми руками

  підлогові покриття
  Ремонт квартир - підлогові покриття

  перепланування квартири
  ПЕРЕПЛАНУВАННЯ КВАРТИРИ: киянам дозволять руйнувати стіни в квартирах