Двері «Волховець» Класика

При виборі міжкімнатних дверей необхідно пам’ятати про те, що вони виконують не тільки естетичну, але й практичну функцію. Якісні двері легко і безшумно відкриваються, не деформуються і надовго зберігають первинний зовнішній вигляд.

Ось уже майже п’ятнадцять років двері Волховець радують споживачів дверної продукції своєю надійністю і гідною якістю. А про асортимент продукції можна говорити годинами.

Колірна гамма і дизайнерські рішення в змозі задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця. Цілий штат конструкторів і дизайнерів день і ніч працюють над розширенням асортименту продукції, щоб будь-хто міг знайти для себе двері, що зробить його будинок затишним. Тому зовсім не дивно, якщо ви, стурбовані вибором, заплутаєтеся в цьому дверному достатку.

Щоб цього не сталося, ми вирішили розповісти вам детально про серію дверей Класика, які виробляються на фабриці «Волховец».

Назва цієї серії говорить саме за себе. Було б, мабуть, навіть дивно, якби цієї серії не було в асортименті, що випускається.

Двері Волховець серії «Класика», виготовлені в кращих традиціях дверної промисловості. Дверне полотно облицьоване шпоном з цінних порід дерева, а строгість форм і архітектурних ліній, робить стиль цих дверей актуальним і модним на всі віки. Ці ніколи не вийдуть з моди, а приміщення, в яких вони встановлені, будуть завжди виглядати вишукано, підкреслюючи гармонійне поєднання теплих тонів деревини і класичне рішення лінійних елементів дизайну дверних полотен.

Крім цього, не так давно дизайнери компанії «Волховець» запропонували на суд споживачів серію «Нова Класика». Усі також, в традиціях класичної строгості інтер’єрних рішень, але з додаванням плавних овальних ліній, представлені нові зразки дверей цієї серії.

Деталі дверей цієї серії облицьовані шпоном з натурального горіха з застосуванням підшару з МДФ. В основу йде деревина хвойних порід дерева. Овальна фільонка в центрі дверей, за бажанням замовника може бути замінена тонованим склом з декоративним малюнком, що додасть особливу індивідуальність найяскравішим бажанням.

До речі, скло, яке пропонується для дверей, загартоване і матоване за спеціальною технологією методом хімічного травлення. Вартість скла, а також дверна коробка з ущільнювачем і комплект лиштв входять у вартість дверного комплекту.

Двері цієї серії просто створені для тих, хто не любить зайвого пафосу, уникає занадто екстравагантних рішень в дизайні і матеріалах, прагнучи оточити себе комфортом у поєднанні з практичністю і, часом, консервативністю.

 

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • ремонт квартир
  Як розпочати бізнес з ремонту квартир?

  Як вибрати ванну
  Як вибрати ванну?

  ламіновані міжкімнатні двері
  Особливості ламінованих міжкімнатних дверей