Двері вхідні та міжкімнатні

Вибір металевих вхідних дверей – зовнішній вигляд говорить про якість.

Ставити металеві двері сьогодні – це ознака навіть не фінансової спроможності, а просто хорошого тону. Зайдіть в під’їзд кожного будинку. Навіть у древніх «хрущовках» у не менш давніх бабусь з’явилися більш-менш вигадливі сталеві вхідні двері. На людину, яка не спромоглася як слід захистити вхід у власне житло, починає недобре поглядати весь під’їзд.

Висновок простий – металеві двері потрібно ставити. Але як вибрати такий важливий предмет, щоб і не переплатити, і бути спокійним за власну безпеку? На щастя, вибір дверей в будь-якому місцевому магазині вражає уяву і розрахований на будь-який гаманець.

Як вибрати двері тому, хто не дуже розбирається в технічних питаннях? Спробуйте орієнтуватися на зовнішній вигляд.

Економ-варіант

Найпростіші металеві двері. У будь-якому випадку сталеві двері на порядок міцніші стандартних, а відсутність звукоізоляції, недорога замкова система, звична дерматинова обробка не збентежить того, хто все життя прожив у п’ятиповерхівці на краю міста.

Порошкове напилення

Двері з порошковим напиленням, як правило, ставлять не в квартирах, а в господарських, нежитлових приміщеннях. Втім, чому б і не поставити у власній оселі двері, поверхня якої здатна протистояти будь-яким намірам вандалів. Непогано виглядають двері з порошковим напиленням в приватних будинках. Довгий термін служби, надійність і якість – що ще потрібно від дверей?

Двері з МДФ

Накладки на двері з МДФ – ознака продукції вже більш гідного класу. Як правило, якщо двері оброблена МДФ і натуральним шпоном, то і замки, звукоізоляція, утеплення – все буде не надто дорогим, але цілком надійним. Ви можете замовити установку додаткових замків.

Масив дерева

Якщо сталеві двері виконані з використанням масиву дуба або інших цінних порід дерева, можна поручитися, що і «начинка» не підкачає. Протизломна фурнітура, незнімні дверні петлі спеціальної конструкції, які зловмисник не зможе спиляти, та й доступ до них отримати не зможе, так як вони надійно заховані від очей, якісна шумо- і теплоізоляція, кілька замків різного виду.

Це двері для будинку, який ви зможете з упевненістю назвати своєю неприступною фортецею. Коштувати такі двері будуть недешево, але і хвилюватися за своє житло вам не доведеться. Хочеться тільки відзначити, що іноді такі двері виявляються міцнішими, ніж стіни. Тому порівнюйте якість дверей і самої квартири.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • Ремонт в передпокої
  Ремонт в передпокої

  монтаж водопроводу
  Помилки під час монтажу водопроводу

  пробкова підлога
  Пробкова підлога - екологічно і практично