Натяжні стелі

Натяжні стеліДля виробництва натяжних стель використовується полівінілхлоридна плівка (ПВХ) або поліефірна тканина, яку попередньо натягують на спеціальну рамку. Фіксація рамки (багета) може бути виконана на базовій стелі або по периметру стін, і сама вона може бути прихованою або видимою, що визначається методом її кріплення.

Після цього приступають до нагрівання стелі, використовуючи теплову гармату. У результаті зростання температури вище 65 ° С матеріал, що використовується для виробництва натяжних стель, набуває підвищену еластичність, стійкість до деформації у нього знижується – як раз ця якість і знаходить застосування в процесі монтажу натяжної стелі. Проведення установки натяжної стелі займає мінімум часу, при цьому провести монтаж можна і в ході ремонту, і в житловій квартирі з мешканцями. Проживаючим в квартирі не доведеться зіткнутися зі сміттям, займатися його прибиранням або перестановкою меблів.

Прийнято виділяти дві часто використовувані системи монтажу стель – гарпунну і клинову. Гарпунна система передбачає на першому етапі виконання ретельних обмірів наявної стелі, після чого ці обміри виступають основою для виготовлення на замовлення полотна, що має жорсткий бортик-гарпун. Якраз установка даного гарпуна і проводиться в багет. Головною ж особливістю даної системи можна назвати те, що спочатку полотно має набагато меншу площу, ніж сама стеля. Лише в результаті впливу на нього теплової гармати відбувається його розтягування, тим самим полотно набуває необхідних розмірів.

В основі клинової системи монтажу стель лежить інший ефект. Полотно перевершує за своїми розмірами основну стелю, його натягають у багеті, використовуючи для цієї мети спеціальні клини. Згодом, коли обробка тепловою гарматою добігає кінця, зайві шматки полотна обрізають. Крім цього є система монтажу, при якій нагрів не потрібно проводити. Даній системі віддають перевагу виробники, які мають справу з найбільш сучасними високоякісними матеріалами.

Система безшовних стель – по суті, «сухий» метод монтажу, де відсутня необхідність у використанні газоелектричних нагрівачів. Відмінною особливістю проведення монтажу є швидкість його виконання, для чого достатньо всього двох годин, щоб встановити такі натяжні стелі.

В якості полотна стелі виступає тканина з поліестеру, яка має просочення з обох сторін. Тканину матового білого кольору можна покрити малюнком, використовуючи метод фотодруку або художнього розпису акриловими фарбами.

Полотно може досягати в ширину до 5 метрів, завдяки чому можливе перекриття їм без швів і проміжних стиків приміщення майже будь-яких розмірів, в тому числі і тих, де є вентиляція. Вода і підвищена вологість натяжним стелям не страшні, в зв’язку з чим їх монтаж може бути проведений у вологих приміщеннях, не передбачаючи будь-яких обмежень.

Якщо станеться таке нещастя як протікання, то стеля утримає всю воду в собі, єдиною зміною виступить провисання плівки, через що може з’явитися великий міхур. Як запевняють виробники, всім без винятку натяжним стелям під силу впоратися з навантаженням 100 л/м2.

Таким чином, якщо ваша квартира виявиться залитою сусідами, то вам достатньо злити воду і все. Причому виконати це кожен зможе своїми силами: наприклад, видаливши воду через отвір для світильника (за наявності такого).

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Пластикові вікна
  Вікна Rehau - переваги і недоліки

  ремонт квартир
  З чого почати капітальний ремонт квартири?

  Ремонт коридору
  Ремонт коридору