Декоруємо свої вікна правильно

Перетворюючи образ своєї квартири, варто починати з декору ! Що можна домогтися за допомогою цього нехитрого прийому, застосовуючи нові технології і дизайнерські рішення?

Правильно виконаний дизайн будинку або окремої кімнати поєднує в собі декоративну прикрасу приміщення з його максимальною функціональністю. При декоруванні враховуються не тільки всі побажання клієнта, але і розміщення віконних прорізів у квартирі або будинку. Залежно від того, на якій стороні розташоване приміщення (південній чи північній) і виробляється декор вікон: вони більшою мірою затінюются або ж навпаки більш відкриваються для сонячного світла.

Зараз на ринку пропонується безліч штор, жалюзі, карнизів, призначених не тільки для додання краси інтер’єру, але і для створення сприятливого мікроклімату в приміщенні, рятуючи під час відпочинку або роботи від спекотного жаркого сонця, створюючи півтінь.

Важкі портьєри відійшли в минуле, а на зміну їм прийшли універсальні і декоративні рулонні штори , здатні вписатися в будь-стильове рішення, в якому виконаний дизайн вашого будинку. Використовуючи такі штори при оформленні та декоруванні віконних прорізів, можна створити неповторне і функціональне оформлення. Рольштори завоювали свою популярність не тільки завдяки своїй вишуканості, витонченості і зручності у використанні, а й через своє призначення: рятувати приміщення від прямого потоку сонячного світла. Величезне пишність вибору дозволяє дизайнерам створювати стильове спрямування оформлення квартири, втілюючи нові ідеї в проекті, і використовувати ті речі для прикраси приміщення, яким сонячне світло не рекомендоване.

Найсучаснішим захистом від сонця також є маркізи – тенти, виготовлені із тканини і призначені для створення тіні там, де це необхідно, але при цьому, воти залишають доступ світла в інші ділянки приміщення.

Якщо ж ви хочете придбати більш незвичайний «одяг» для свого вікна, то тоді варто звернути свій погляд на штори плісе , які також захищають приміщення від прямих сонячних променів. Тканина, з якої виконані такі штори, складається при необхідності в гармошку, дозволяючи тим самим розігратися фантазії при декорі вікна. Завдяки тому, що у продажу є широка кольорова гама різних за фактурою і розмірами штор, складнощів при виборі у вас не виникне.

Використовуючи той чи інший декор для вікна, ви за бажанням зможете насолоджуватися романтичною напівтемрявою, створеною в кімнаті, або ж навпаки – радіти яскравому сонячному світлу, що заливає все приміщення.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • Монтаж умивальника
  Монтаж умивальника

  random image
  Натяжні стелі

  будматеріали
  Де купити будматеріали необхідні для ремонту вашої квартири?