Де купити будматеріали необхідні для ремонту вашої квартири?

будматеріалиСьогодні привабливих пропозицій на ринку будматеріалів досить багато, вибір широкий, і природно виникає питання правильного підбору будівельних матеріалів для ремонту і фасувальних пакетів для них. Досить непросто зорієнтуватися людині, яка зовсім не є знавцем в області ремонту, внаслідок цього багато хто за порадами звертається до фахівців. Будь-який майстер відразу ж скаже, що на будівельних матеріалах не варто економити, бо від їхніх якісних ознак буде повною мірою залежати і доля зробленого ремонту.

З переліком потрібних для ремонту будматеріалів можна визначитися й абсолютно самостійно і вдатися до допомоги фахівця. Але от із питанням про те де купити, практично завжди виникає проблема.

Існує небагато варіантів:

 • Закупівля на спеціалізованому ринку будматеріалів;
 • У магазині, який спеціалізується на продажу таких товарів;
 • У компанії, яка візьметься проводити ремонт (зазвичай компанія вже має контракти з постачальниками певних будматеріалів і просуває на ринок не тільки послуги з ремонту приміщення, але і будматеріали на яких проводиться їх робота).

Відразу необхідно зазначити, що купувати матеріали на будівельних ринках треба з великою обережністю. Потрібно постаратися все ж не купувати дорогі оздоблювальні матеріали, краще обмежитися вибором лише дрібних матеріалів, таких як – шурупи, дошка, брус і т.д. Просто присутня майже стовідсоткова ймовірність того, що в гонитві за виручкою недобросовісні продавці легко продадуть товар неякісний, або попросту підробку.

При продажу будматеріалів на спеціалізованих ринках не завжди дотримуються і правила їх збереження. Такий товар звичайно піддається істотним перепадам температури повітря і не підтримується певна вологість повітря в приміщеннях, де зберігається продукція, що позначається на подальшій експлуатації матеріалу. Купуючи будматеріали на ринках, також можна піддати небезпеці здоров’я, тому що багато некваліфікованих продавців продають, зокрема, замість матеріалу для робіт всередині приміщення – матеріал для зовнішніх робіт, і замовчують про це.

Окремої теми заслуговує велика можливість купити підробку, особливо це стосується відомої продукції найбільш популярних компаній-виробників. Саме в ринкових умовах часто реалізовується фальсифікована продукція. Якщо приймаєте рішення про покупку матеріалів для ремонту на ринку, то зверніть свою увагу на деталі, які можуть допомогти відрізнити підроблений товар від оригіналу. Наприклад: час розфасовки на упаковці з сухими будівельними сумішами. В одній партії товару період розфасовки упаковок, повинен різнитися на дві хвилини для кожного упакованого мішка. Якщо в одній і тій же партії товару проставлено однаковий час розфасовки на різних упаковках, то це означає лише те, що продавець займається реалізацією підробленої продукції.

Головною перевагою придбання будівельних матеріалів у спеціалізованих будівельних магазинах, гіпермаркетах або супермаркетах є ймовірність не тільки лише придбати всі потрібні для різноманітних робіт матеріали для ремонту квартири за досить прийнятними цінами, а й замовити їх доставку прямо в приміщення, де проводиться ремонт. Зазвичай така послуга платна, але при великому обсязі покупки магазини дають знижку на неї, або ж доставляють товари безкоштовно.

Можливо, що ціна буде трохи вище, ніж при закупівлі на ринку, але, проте ж, на сто відсотків будете переконані в якості придбаних будматеріалів. Адже магазини в першу чергу дбають про свою репутацію і приваблюють за рахунок купівельного попиту одних споживачів нових покупців для своєї продукції, тому реалізують справжню продукцію, що володіє відповідними сертифікатами та гарантіями. У такому підприємстві торгівлі завжди можна отримати консультацію з питань щодо тієї чи іншої продукції і по застосуванню її в побутових умовах.

Тому такі магазини є досить хорошим варіантом для придбання будматеріалів, які поєднують і зручність, і економію.

Останній і найоптимальніший варіант – це замовлення товарів у компанії, яка буде здійснювати ремонт у приміщенні. Це найбільш прогресивний і зручний у всіх ракурсах варіант. Будівельники краще знають і розуміють, де і чим необхідно робити необхідні для приватного ремонту роботи. І знають де і які матеріали реалізовуються і як із ними працювати, а також цілком можуть відрізнити підроблену продукцію від оригінальної.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • будматеріали
  Де купити будматеріали необхідні для ремонту вашої квартири?

  Сучасний ремонт
  Сучасний ремонт квартир

  металеві вхідні двері
  Монтаж вхідних дверей